Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:adela.hosova@centrum.cz | Datum:26.1.2018 14:46:39

Dnes se mi zdál sen. Šli jsme s manželem ( jsme manželé od léta 2017,ale jinak jsme spolu jako pár již skoro 18.let ),takže šli jsme spolu po schodech dolů v budově a ptám se kde je náš syn ( Samuel )a on mi říká-nech se překvapit,je to tajemství a je mu dobře.Nebo tak něco. A já pořád se ptala,kam dal Samíka ( byla jsem ve snu hodně nervózní a bála jsem se o syna kde je ) a manžel v klidu a s úsměvem pořád jen říkal to co na začátku a nechtěl říct,kam dal Samíka.Z ničeho nic jsme šli po náměstí ,dlážděném kostkami a kašnou. Za kašnou seděl na lavičce náš Samík a lízal zmrzlinu . Utíkala jsem a začala ho objímat s tím, že jsem měla moc a moc velký strach kde je. Hlídala ho naše sousedka ( stejně stará paní co žije u své mámy i se svou dcerou - vycházíme spolu dobře a bavíme se, naše děti se hrají když jsme venku.)ve snu tam měla i svou dcerku. Všichni se smáli a já měla tak velký strach,kde je. On lízal zmrzlinu a manžel mi to nechtěl říct.a pak jsem se probudila.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon