Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:AlvapaVoldrks@seznam.cz | Datum:24.12.2017 06:38:12

Zdal se mi sen,ze jsem mela jit cvicit s kamoskou. Nesla jsem. Pak jsem rychle musela delatza oulzem v obchode abych si mohla vubec nakoupit svuj nakup,protoze prodavacka tam nebylo. Pak..Prijel k nam pred barak jeji pritel- muj nejlepsi kamarad. Cekal na me ze pujdeme ven. Sel k nam do dveri,v tu chvili letela raketa(asi atentat) a vybouchla a u nas na zahrade a pak hlasili ze je to pouze priprava na zitra kdy nas znici. My vymysleli kam utevem a koukala jsem na ti vybouchlou raketu,jak z ni vali dym a vali se k nam do domu. Tak jsem navrhla ze zitra budem u nas na byte,kam se mame nyni s pritelem stehovat. A byl den pred Vanoci. Pak jsem se ocitla se sestrou v aute a rekly jsme si,ze si dame darky radsi uz ted hned,kdyby zitra na nas spachali ten utok.. Ale nakonec ze pockame do zitra. A pak jsem se s hruzou vzbudila
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon