Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:9.3.2017 01:18:18

Ahoj, mela jsem hodne zvlastni sen. Byla jsem se svoji rodinou (byla tam urcite mamka a starsi sestra a synovec) nekde i vody. Nejspise na naplavce v Praze. Pak jsem vzala synovce za ruku. Ma teprve rok a 3 mesice. Sli jsme se projit. Pak se najednou cesta zmenila. Pred nami stala nejaka prekazka...proste vim ze jsem hodne premyslela jak pujdeme dal. Pak strih a byli jsme jakoby na nejake plani, bylo tam blato. Najednou jsem si uvedomila, ze jsem synovce ztratila...bala jsem se o nej ale v tom me mijel samuraj. Podival se na mne a se svym mecem nastrazenym smerem ke mne se mi dival do oci. Nechtel mi ublizit jen spise varovat. Udelal mi malou povrchovou ranu na rameni a sel klidne dal. Pak se mi ukazali 2 tarotove karty. Podotykam,ze jsem tarot videla naposledy jako mala holcicka. Byla tam smrtka a pak zena s kridly...vypadala jako andel. Pak jsem se vratila zpet za rodinou a oni tam vsichni byli zcela v poradku. Vcetne synovce. Dekuju za nazor.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon