Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:charm6@seznam.cz | Datum:30.6.2014 08:10:37

Dobrý den, prosím vás o výklad mého zvláštního snu. Začátek děje nevím, ale jsem někde na klouzačce s mužem a z něj vyjde sperma a teď to začíná být zajímavé, vylovím z vody, ta je čistá takový chuchvalec spermatu a vidím do detailu jak vypadá, je to takový kompaktní hrozínek spermií a najednou vidím v obrovském rozlišení jak to vypadá uvnitř ženy, vidím vajíčko a vypadá jako odkvetlý lotosový květ a do něj se vnoří jedna spermie a ta je rychlá a hned mi mizí uvnitř vajíčka a pak vidím jak se do vajíčka probíjí další spermie, bylo to naprosto detailní a přesné jako když vidíte film o početí dítěte, byrevné a krásné.
Pak jsem ještě viděla veliký igelitový pytel kde plavala vajíčka a spermie a docházelo k oplodnění v té vodě a já jsem ten pytel různě převracela aby se to uvnitř všechno hezky míchalo, zase jsem viděla pozoruhodné detaily. Děkuji moc za výklad a zdraví Kami
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon