Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:gino13@seznam.cz | Datum:6.2.2014 11:32:46

Dobrý den,dnes se mi zdál živý sen o mém zesnulém manželovi,který se vrátil živý s tvrzením, že smrt pouze předstíral,aby si odpočinul.Vrátil se, jako by se nic nestalo a vůbec mu nedocházelo jak ohromné komplikace způsobil. Figuroval tam i můj tchán,který mě podpořil v tom,že nám manžel touto hrou ublížil hlavně psychicky.Dále tam byli moji rodiče, kteří už také zemřeli. Na svého otce jsem se zlobila, protože nechal mého tchána mrznout v autě kde na něj čekal a bylo mu to jedno. Moje maminka, která také nežije se snažila spor mezi námi urovnat. Byl to sen dost citově náročný a živý jako bych koukala v kině na film. Má tento sen nějaký význam, má mi něco sdělit, či mě varovat? Něco mi říká, že ano, ale nemůžu na nic přijít, protože sny jsem se nikdy nezabývala Za případnou odpověd moc a moc děkuji smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon