Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:25.10.2013 11:39:33

hezký den,prosím o pomoc,je mi 39 let nar:29.7.1974,dětství jsem měla těžké,ale dětství jsem hodila za hlavu,ale problém mám ve vztazích,vždy když se s někým seznámím tak mám obrovskou smůlu na lháře,ten poseldní byl asi nejhorší blíženec nar:29.5,zlomil mi srdce,nebyl stálý,byl nevěrný,kontaktoval se i s ex přítelkyní stále jen lhal jak má jen mě a jak chce jen mě ale nebyla to pravda,stále a všude vyhledával další a další ženy,stále jen mluvil jak se seznámil s tou a tou...a jak ho každá chce já se snažila na tento vztah zapomenout,bylo mi i líp,jenže on mě vždy kontaktuje a píše ty falešný slovíčka stále dokola,já vím že lže jen z důvodu aby si zase jen užil zábavy..jako s jednou z mnoha,ale pro mě je to ubíjejíci a hrozně mě to stále zraňuje na srdci,cítím se vnitřně úplně vysátá,nevím jak se mám od všeho úplně odprostit,jak mám zapomenout a být zase veselá a šťastná,nenechat si to líbit,chci se cítit zase vnitřně dobře,jako dřív než jsem toho falešníka poznala,prosím o radu,děkuji
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon