Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:14.2.2013 11:19:03

Dobrý den.Začal se mi dost líbit jeden kluk. Je pravda, že už z dřívější doby jsem ho jen tak letmo znala a nikdy to nebyl prostě kluk který by se mi líbil, ale najednou se něco změnilo, ani nevím proč. Jenže jsem zjistila malý háček. No ale asi docela podstatný. Prý se o něm povídá že je gay. Jak sem tak zjišťovala informace, tak tomu i dost nasvědčuje. S nikým nechodí, za kamarádky má skorem samé holky a dost s nima jezdí na výlety a blbne s nima, když je prý na nějaké párty či co, tak se normálně s holkama muchlije a i se tam si daj nějakou tu pusu, ale to nnic nepotvrzuje ani nevyvracuje a nosí prstýnek myslím na pravém prsteníčku, občas teda na levém. Na druhou stranu se ale pohybuje v nějaké kapele kde je zas velká většina kluků, tak nevím co si o tom myslet. Ale jak říkám prý se to o něm povídá, když se jeho okolí ptala tak řekli jen prý se to povídá. Ale asi ty slečny se kterými se kamarádi to asi ví, jinak není možné aby měl kolem sebe tolik děvčat.Prosím poraďtě mi co s tím.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon