Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:5.1.2013 14:59:04

Dobrý den, prosím o radu.Před časem jsem na internetu poznala rozv.muže,mladšího o 9 let.2 měsíce jsme si jen psali,pak se i viděli.Od první chvíle mi sednul.Vařil pro nás,do jídla dával třeba to co mám ráda a zmínila jsem se mu o tom.Já už si ani nepamatovala,že jsem mu to říkala.Pracuje často v cizině.Doma je málo.I přes hezké společné chvilky jsem našla jeho seznamovací inzerát na netu.Dal ho tam v době když už jsme se osobně viděli a byli spolu i intimně.Zeptala jsem se ho na něj.Prý to byl jen pokus.Obratem ho smazal.Vysvětlila jsem mu,že bych s ním dokázala být na vážno.Že mě to zraňuje.Chtěla jsem to s ním po přečtení inzerátu ukončit.Přijel za mnou,bylo to hezké.Než odjel dlouho mě objímal.Ptal se jak mi s ním je.Když jsem mu sdělila že ho začínám mít ráda viděla jsem že má radost.Druhý den opět musel mimo republiku.Byla jsem teď na kávě jen si popovídat s mužem který je o 3 roky starší než jsem já.Není to takové.Ale je starší než já a asi by ke mě sedl víc.Nějak si nevím rady.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon