Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:13.9.2012 21:21:02

Dobrý večer,prosím o vyložení snu:opět se mi zdálo o "cizicních".Byli jsme ubytovaní-oficiálně přes nějakou organizaci - v luxusním domě u nějaké indické bohaté rodiny.Fakt dům byl přepychový, i ten pokoj, kde jsme všichni spali.Bránili nám chodit na toaletu a to tak,že byly plné mísy - nějaké omáčky, kterou pak podpalovali.Tak jsme z toho domu odešli. Šli jsme schodištěm dolů a proti nám opět cizinci, komunita lidí, černě oděných - viděla jsem staré,mladé,muži,ženy,dívky, všichni v černém.Ale nebyli smutní.Dívky padaly na zem po zádech - v rámci nějakého jejich obřadu.Vždy si stihly dát rukou něco pod hlavu, aby se nebouchly.Došly jsme z těch schodů dolů, já sedla na velblouda a jela na něm.Cestou jsem opět narazila na tu bohatou indickou rodinu, u které jsme před tím spali.Svým luxusním vybavením zabírali úsek ulice v celé šíři, nemohla jsem projet.Ptala jsem je jejich "hlavy rodiny", jestli to není obecní cesta,když vede na hlavní silnici,že jejich nebude.Začal se vymlouvat.Děkuji.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon