Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:27.3.2012 07:49:28

zdálo se mi,že můj známý šel u mě v hospodě na záchod do prvního patra ve skutečnosti je wc v přízemi u záchodů byly balíky slámi tak típnul cigáro aby to tam nepodpálil.po té spadnul dolu na beton dírou v zábradlí zdála se mi to jako hrozná rána tak jsem letěla dolú ale on už seděl ve výčepu a oil pivo měl obličej od krve tak jsem řikala jeho sestře at ho odveze do nemocnice.po té jsem jela autem do města a šla si koupit něco dobrého nabenzinu hledala jsem aspik ale viděla jsem ho aš na poslední cvíli.tek jsem ho nekoupile.pak jsem s autem popojela na parkoviště a a šla jsem s něhem jen sjednou kozačkou černou po té jsem ji hledala a ještě jsem hledala igelitku s dalšími černými kozačkami a bala v ní í černá peněženka.kozačku jsem našla za chvilku i tu igelitku kozačky v ní byly tak jsem se koukla jestli je v igelitce i ta peněženka a byla tam bála jsem se že mi jí někdo ukradl.Svitluny děkuji
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code