Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:12.2.2011 09:18:55

Došla jsem k velkému splavu, který vypadal asi takto:kamenitý uměle vystavěný sráz, který byl ukončen betonovou traverzou, která sloužila jako přepad. Čekala jsem že jez tímto končí a já budu moci nahodit rybářským prutem, jenže jez se jakoby opakoval, vždycky po skončení jednoho jezu následoval hned další a takhle za sebou byly asi čtyři. U toho čtvrtého jsem šla po kamenech doprostřed a nahodila. Ale netrvalo ani minutu a už mi zabrala ryba. Přitáhla jsem ji na prutu k sobě, ale když jsem viděla, že to je malá rybka, zase jsem ji pustila. Takhle se to opakovalo asi třikrát. Poté přišel starší muž a ptal se mě, proč ty ryby chytám a zase pouštím a já řekla, že je nemůžu a neumím zabít. Pak ten muž odešel. Měla jsem na sobě krásné bílé šaty, slunce svítilo a voda se nádherně odleskovala....Podotýkám, že rybařit neumím a ani mě to nikdy zvlášť nezajímalo. Děkuji za vyložení snu.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon