Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:24.11.2010 08:32:44

Dobrý den...právě jsem se vzbudila a sen,co se mi zdál,mne hodně vyvedl z míry.měla jsem sen o příteli,zařizovali jsme nějaký jeho byt,místnost,rozestavěl nábytek,pověsil obrázky,moc se mi to nezamlouvalo,byla tam jedna starší paní,hodnotila jeho vkus a kárala ho,hlavně za jednu plastiku slona co pověsil na zeď,povídala jsem si s přítelem,různě o životě,řekl,že má zájem o jinou ženu a já na to,že se nedivím,že já se snažila zbytečně,že mi ostatní říkají,že on si mne nezaslouží,pak jsme se v kuchyni opřeli o stůl,jeho se mi nelíbil,říkala jsem,že stůl skleněný je in a že já ho doma mám a je fajn,to ta paní přes design potvrdila,byla tam taky.pak přítel přistoupil ke mně zezadu,tlačil se na mne,objal mne,divila jsem se,bylo znát jeho "mužství",držel mne za ruku,spolu tak koukáme na nějakou mapu,kde všude byl na dovolené,utkví mi v paměti Abu Dabí,tedy slyším název....jenže,jak nyní zjišťuji,existuje,hlavní město Arabských Emirátů.....děsí mne to....nevím,co mi to říká.Děkuji za vyložen
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon