Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:berunka1@tiscali.cz | Datum:29.3.2006 18:57:33

Dobrý večer, paní Jarmilko, poprosila bych Vás zase o výklad jednoho mého snu, který se mi už zdál dávno.
Zdál se mi sen o tom mém kamarádovi, o kterémse mi tak často zdá.Zdálo se mi, že je jaro a že hlídám dvě děti - asi to byl kluk a holčička nebo dva kluci, to už teď nevím přesně, ale asi to první.Byli tak ve věku 1 a 3 roky.A zrovna si začali hrát u baráku toho mého kámoše.On tam právě byl u toho baráku, pořád na mě nenápadně koukal a já po něm, zamával mi na pozdrav a já jemu také.Pořád tam něco dělal, buď rovnal dřevo, nebo omítal,nejspíš měl koupenou celou polovinu a právě na té jedné čtvrtce obíjel omítku, asi ji chtěl obnovit.Neustále jsme po sobě koukali, on se nemohl soustředit na práci a já na ty děti - nemohla jsem přece za to, že si začali hrát - házet kamínky do kanálu, který byl zrovna u jeho baráčku.Tak se pořád schovával za stěnu a já měla pocit, že to je kvůli mě, přitom se ohýbal pro cihly, pak si tam dal plachtu od verandy po nějakou tyč, abychom se neviděli a on to mohl dodělat.Pomyslela jsem si své a hlídala raději děti.On potom skončil s prací, šel se do baráku umýt a viděl mě, jak jednomu dítěti spravuji čepici a dala mu pusinku, tomu druhému taky a s oběma dětma jsem se pomazlila. smajlik On pak vyšel ven, dveře verandy nechal dokořán a přišel ke mě, pozdravil mě ,usmál se na mě, já mu pozdrav s úsměvem také oplatila a on mě pozval k sobě, děti najednou někam zmizely.Šla jsem přes kucň do obýváku, on udělal obložené chlebíčky a v televizi byli nějací nazí muži, tak jsem mu to řekla a on jen nevěřícně koukl z kuchyně doobýváku, protože já ty nahé muže porovnávala. Já se svůdně usmála a on mi nabídl ty chlebíčky, jedli jsme je oba a pili asi čaj.Přemýšlela jsem o tom, jak by vypadal, kdyby byl nahý a on odtušil, nač myslím a po těch svůdných pohledech si mě přitáhl k sobě a začali jsme se vášnivě líbat. Poté svlékat a nakonec jsme se spolu pomilovali.Děkuji
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code