Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:9.8.2010 16:38:36

Pěkný den....bývalý přítel mi chodí zase do snů...skládala jsem slipy jeho synů,podivné,prohlížela si je a prádlo staršího syna se mi hodně líbilo,říkala jsem si,jak moc mu musí to bílé prádlo slušet,najednou slyším hádku otce těch hochů (mého býv. přítele) s manželkou...ona mu říkala, že přece ale jeho synům kupuje luxusní oblečení,že jako dělá hodně pro děti, ale on odpověděl,že já se k němu stejně jednou vrátím a že ona dětem jejich oblíbenou bramborovou kaši neudělá!.....v dalším snu se přítel s někým bavil o dětech a pak se otočil na mne a ptal se, jaké dítě bych chtěla já..zda holčičku nebo chlapečka.Co mi tím sděluje?.....děkuji za vyložení.S přítelem se občas vídáme, 2x ročně, asi tak.Je hodný,na uvítanou mne vždy políbí a podá ruku....ale mám pocit, že se bojí stejně jako já udělat něco více.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code