Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:9.9.2009 08:25:16

Ahoj Jarko,

Zdálo se mi, že jedu s bratrem v autobuse. Oba jsme si četli. V jednom městě jsme podle mapy srovnávali cestu, kterou jsem minule jela já autem. Řidič autobusu jel lepší cestou. Měla jsem u sebe papíry k expedici (moje práce), protože nás měl dohonit přepravce a naložit z autobusu dvě palety. Otevřela se zadní část autobusu a vletěl vrtulník. Vystoupil sympatický pilot a vzal si doklady k expedici. Domluvili jsme se že mu zavolám. Vyletěl z autobusu a já jsem křičela na řidiče autobusu ať zastaví, že brácha ještě musí přeložit ty palety. Dojeli jsme do nějakého města a ubytovali se na ubytovně. Řešila jsem jestli tam budeme spát, nebo jestli postavím stan, který jsem přivezla. Bratr už tam nebyl, ale byla se mnou kamarádka. Připravovali nám tam snídani, smažená vajíčka s kabanosem, ale já jsem si šla do kuchyně místo kabanosu domluvit slaninu Ahoj Jarko,

Zdálo se mi, že jedu s bratrem v autobuse. Oba jsme si četli. V jednom městě jsme podle mapy srovnávali cestu, kterou jsem minule jela já aut
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon