Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:v.chmelarova@gmail.com | Datum:2.8.2009 19:57:19

Dobrý den. Zdál se mi dnes sen o mé vlastní svatbě.Ženichem byl můj přítel.Byli jsme před oltářem, kolem hosté v bezprostředn blízkosti.Měli jsme se vzít. Já ve svatebních šatech, kyticí si vpomněla, že se vlastně vzít nemůžeme, že přece ještě nejsme zasnoubeni!Pocítila jsem, že na svatbu nejsem připravena, že to tak ještě nechci. Tím sen skončil.S přítelem se máme moc rádi, jsme spolu přes rok, bydlíme spolu. Přítel má přes třicet, já rok a půl před.O svatbě jsme se bavili jen jednou, byla to sondáž názorů, když jsme nedávno byli na svatbě mé kamarádky, kde všichni říkali, jací jsme pěkní adepti na další svatbu.já tam ztratila snubní prsten po babičce, on slíbil, že mi koupí nový, protože ho ztratil on.Asi čeká na příležitost. Ani jeden na ni nemáme jasný názor. Spíš, že to není v životě to nejnutnější.Mateme se názory navzájem, přítel si myslí, že já bych asi byla pro. Já zase o něm, že on spíš ne. Po probuzení jsem měla zmatený pocit.Jak se dá sen vyložit. Děkuji smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon