Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:31.7.2009 21:38:40

Dobrý večer, prosila bych vysvětlit sen.Zdálo se mi o mojí fence něm .ovčáka.(Je ale už 10let v psím nebi a byla moc hodná).Zdálo se mi,že jdu s ní z práce(chodila semnou kdysi hlídat ).. no a po cestě se mi ztratila ani nevím pořádně jak. (Nikdy by neutekla).Kdesi u známých jsem byla v domku a vyhlížela jí , protože cestou kolem toho domku jsme chodily do práce. Přespala jsem u známých a ráno jsem jí šla hledat.Měla jsem strach že jí někdo ukradl a zabil.Někdo mi řekl, že v kontejneru v městečku jsou kůže psů.Já s hrůzou přišla k tomu a viděla kůži mojí fenky popadla mě hysrerie pláč atak.A najednou se zvedla hlava a podívala se namě smutnýma očima bylo to strašné.Měla jsem v tom snu z toho opravdu šok.(byla to moc hodná fenka nikomu nikdy neublížila a děti milovala.měla jsem jí moc ráda.) a ten sen mě vyděsil. Děkuji vám moc .Lenka
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code