Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:20.7.2009 16:25:13

Pěkné odpoledne...zdál se mi docela zamotaný sen o dávném příteli...četla jsem noviny a najednou v nich čtu výzvu toho kamaráda,aby se k němu vrátila jeho žena,prý už kvůli dětem,že je nešťastný,tu výzvu podepsal svým celým jménem.Hned jsem manželovi řekla,že on je v nesnázích a já mu musím pomoci!Šla jsem v noci k němu domů,venku ten dům vypadal honosně,ale uvnitř mne překvapilo,že je docela obyčejný.Byl rád,že mu chci pomoci,mluvil,že má 358 tis Kč dluhů a já přemýšlela,jak mu pomůžu.šla jsem i uklidit,ale on si vzal výstroj na hokej a že jde na trénink,což mne i rozhněvalo,že se snažím a on jde pryč.Stlala jsem postel v ložnici,protože nebyla ustlaná(hlavně klepala polštáře) a pak jsem viděla botník jeho paní a v něm plno krásných bot s číslem 41.Jeho paní se k němu vrátila,ale on řekl,že si pravou vybral a řekl,že jsem to já,což mne šokovalo a jí překvapilo.Nerozumím tomu.Moc děkuji za vyložení.M.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code