Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:5.1.2006 11:31:36

Dobrý den, chtěla bych poprosit o výklad snu. Zdálo se mi o muži, kterého znám od vidění, prodává v knihkupectví. Potkali jsme se před bankou, ale banka byla zavřená. Jedla jsem jablkový závin a moc mi chutnal. Od banky jsem šla do domu, kde bydlí můj otec, ten muž šel stále za mnou. V domě bylo šero, ale já se nebála, že by si "něco dovolil". Jen si mně se zájmem prohlížel a já si stále pochutnávala na tom jablkovém závinu. V průjezdu domu stálo pod plachtou auto a mělo pootevřené dveře. Já si ale řekla "nevadí, tady se nemůže nic stát" - jako že ho nemůže nikdo ukrást. Došli jsme až ke dveřím bytu mého otce a tam si řekli, že do banky půjdeme zítra, nemáme to tam daleko. Po probuzení mně napadlo, jestli to nesouvisí s mým přítelem, se kterým se známe teprve krátce, ale v knihkupectví neprodává, tak se mou myšlenkou nenechte zmást. Moc děkuju za odpověď. Hanka
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code