Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:Bellinka@post.cz | Datum:3.1.2006 23:43:59

Dobrý den, upřímně řečeno jsem na sny nikdy moc nevěřila až do jisté doby...
Poslední dobou je můj život tak trochu chmurnější a podle toho asi vypadají i mé sny, se kterými si nevím rady...
Včera se mi zdálo, že jsem byla mezi mnoha paneláky a lítalo tam strašně moc včel...děsně bzučely a já před nimi utekla do jednoho paneláku...doběhla jsem do pátého patra, kde na mě čekala nějaká neznámá žena a pozvala mě k nim na jídlo...
Měli tam malé miminko, se kterým jsem se mazlila, ale přebalit mě ho nenechali. A pak jsem najednou byla na autobusové zastávce s dědou a čekali jsme na autobus...pak se tam objevila babička a přecházela na druhou stranu, že chytí dřívější autobus...??? A pak se v tom má člověk vyznat smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik smajlik
A dneska se mi zdálo, že s dobrou kamarádkou běžím tunelem metra, pak jsme do toho metra naskočily...pak jelo někde podél řeky, kde plula veliká loď...vysedly jsem...byly jsme v Londýně.Veronika si šla koupit něco k Číňanům, protože měla strašný hlad...Já šla na gynekologii a když jsem z budovy vylezla, ztratila jsem se a strašně dlouho jsem bloudila a nemohla jsem najít cestu zpět...
Myslíte, že alespoň Vy se v mé hlavě trošku vyznáte??? Děkuji za pomoc smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code