Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:6.12.2008 09:23:38

Dobré ránosmajlik prosila bych o výklad snu.. zdálo se mi že jsem byla na internátu ve společenské mísnosti a bylo nás tam hodně a nějak jsme koukaly asi na televizi,ale byla tam hrozn směsice lidí,internátních holek tam bylo hrozně málo a jinak tam byla muj bývalý přítel který je z jiného města než je internát a seděl v lavici před holkou kvuli které mě opustil(ale nechodili spolu nikdy)ona seděla s nějakým klukem a on seděl s mým spolužákem..(kluci v naší společence nemají vubec co dělat)..v jednu chvíli jsem si všimla že na mě bývalý pořád kouká a pak si ke mě přisedl a ukázal mi nějakou stolní hru a začal mi jí hrozně vysvětlovat a pořád se mě dotýkal a mě byl jeho dotyk tak strašně příjemný jako tenkrát když byl můj..ale dál si sen bud nepamatuji nebo jsem se probudila to vubec nevím přesněsmajlik mimochodem,jste moc laskavá ohledně těchto výkladů:-*smajlik krásný den!!
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code