Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:27.11.2008 07:13:36

Dobrý den prosímvás byla bych moc ráda kdybych se dozvěděla co znamená nůj sen protože od doby co se mi zdál jsem uš nemohla usnout smajlik a jen přemýšlím nad mým přítelem jestli to jepravda či ne. smajlik Zdál se mi sen,že jsem byla v jednom byt s mým přítelem a jednou holkou(řekla bych že se mému příteli nikdy lýbyt nemůže)a najednou jak jsme se bavili tak ta paní řekla že ,,minulí čtvrtek a pátek jak jsme se spoli vyspali?,,a já jen na ní koukala a podívala se na mého přítele a řekla jsem,,cože?ty jsi sní spal?já jsem to věděla že mně podvedeš,,a on té paní řekl,,musela jsi to tu říkat?zrovna když jsme spolu 3měsíce,,potom jsem vyběhla ven a běžel ze mnou nějaký jeho kamarád nevím kde se tam vzal a říkal mi že se nemám divit že stejnak ona je lepší v sexu než já...to je vše...prosím o význam snu děkuji Nikol smajlik smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon