Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:9.11.2005 11:24:21

Paní Jarmilko, zdravím Vás a
chci poprosit o vyložení snu.
Dostala jsem zprávu, že si mám
vyzvednout svého přítele z práce, protože je v žalostném stavu. Když jsem tam došla, sdělila mi nějaká žena (něco jako sekretářská a manželka), že se už o něj nebude starat, že ji dává málo peněz a chce hodně práce, že už ji to nebaví a že si pro ni přijede její přítel a odveze ji pryč, protože ho o to požádala. Já jsem si toho přítele přehodila přes rameno a odvezla domů. Byl na něj žalostný pohed, vypadal jako psychicky i fyzicky velmi vyčerpaný člověk. Musela jsem ho svlíknout, abych ho vyložila a když jsem mu sundávala ponožky, trochu se pohnul a řekl mi, že má v nich díry. Já, že to nevadí a když jsem je sundala, sypal se z nich písek. Ta žena tam byla u toho a tak nějak bez účasti se na to dívala. Přijíždí auto, muž z auta přichází ke mě, že než odjede, rád by mě poznal a chce vědět proč to dělám. Já odpovídám, že vlastně nevím, ale připadá mito jako přirozené. On mi podává ruku a doufá, že se jeěště uvidíme. Potom se muž probral, žena byla pryč a on se dožadoval intimností. Neměla jsem dobrý pocit. Potom mě ten přítel vedl k sobě domů, chtěl projít nepozorovaně, ale já jsem si všimla, že nás pozoruje jeho maminka. I když se mu nechtělo, představil mě. Jako co, nevím. Potom mě vede do práce, myslí si, že automaticky si sednu na místo jeho předchozí zaměstnankyně, ale já odmítám a on mě s úsměvem představuje ostatním.
Vidím se opět v jeho domě, s maminkou si povídáme o pečení cukroví, kolik druhů uděláme, je nám dobře, obě čekáme až se přítel vrátí.
Děkuji
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon