Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:8.9.2005 08:13:01

Paní Jarmilo, prosím Vás o vyložení mého dnešního snu.

Respektive dvou. Z prvního snu si pamatuji jen, že jsem nově zařizovala byt, ale zjistila jsem, že se mi tam nový nábytek nevejde. Možná to má souvislost s tím, že jsem skutečně minulý týden montovala nový nábytek a byt teď vypadá jinak, ale naštěstí problém s přebytečným nábytkem ve skutečnosti nemám.

Druhý sen byl o tom, že jsem byla s přáteli na vodě, vyskočili jsme z loďky, a plavali jsme ke břehu, abychom si odpočinuli. Na břehu byly hezké oblázky i balvany. Já jsem si pár kamínků vybrala, kamarádi se postupně začali začali vracet k lodi, proto jsem také začala plavat zpět. Ale jedna kamarádka (nemyslím si, že bych ji znala, ale v tom snu vystupovala jako velice dobrá přítelkyně) plavala zpět, protože si na břehu nechala mobilní telefon. Já jsem se s ní vrátila a pomáhala jsem jí hledat. Odplavala jsem kousek dál a hned jsem si jejího mobilu všimla, jak leží pod vodou pár čísel od břehu (měl světlezelený obal, který jej chránil před vlhkostí). Podala jsem jí ho, ona mi poděkovala úsměvem. Když jsem se chtěla vrátil na loď, podívala jsem se ještě mezi kameny a najednou jsem tam viděla fialový náhrdelník s náušnicemi. Jasně si ale vzpomínám na sen, který se mi zdál před asi 14 dny, kdy jsem byla taky na vodě, v jednom městečku jsem si koupila fialkovou sadu náhrdelníku a náušnic. Ale cítila jsem, že ji vlastně nepotřebuju, tak jsem ji hodila na břeh. A v dnešním snu jsem tyto šperky objevila. Cítila jsem velký údiv a pak i radost, vzala jsem tedy kamínky i nalezené šperky a plavala jsem (jen za pomoci nohou, nechtěla jsem, aby se šperky poničily) zpět. Cestou jsem si říkala, že to není vůbec náhoda, ale znamení pro mne.

Děkuju předem a přeju hezký den!
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code