Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:7.9.2005 15:01:55

Dobrý den paní Jarmilo. Prosím o výklad snu, který je tak trochu zmatený. Poslední dobou se mi zdají samé špatné sny,ale ten poslední byl hodně divný. Šla jsem z domu s dvěmi velkými pytli plnými starého oblečení, které
už nepotřebuji a tak jsem je nesla někam za skládku k areálu, který je nedaleko domu. Když jsem tam došla, tak jsem položila ty dva velké bílé igelitové pytle a v tom jsem uviděla skupinku mužů ( nevím přesně kolik jich bylo, snad čtyři, pět.. ) v jasně oranžových uniformách. Všichni byli velmi malých postav a mě v tu chvíli došlo, že nejsou z téhle planety ( nevím jak to vysvětlit, ale cítíla jsem z nich takové nějaké zlo a cítila jsem jejich myšlenky, které říkaly, že mě musí chytit, protože jsem je viděla ). Ta skupina jakmile mě zahlédla, tak se ke mě začala přibližovat. Došlo mi, že musím utéct,abych se zachránila, zároveň mě napadala myšlenka, že pokud jsou to mimozemšťané, najdou si mě všude, ale i přesto jsem začala utíkat. Běžela jsem přes cestu, ale protože mě rychle pronásledovali, tak jsem se schovala do budovy nemocnice, kde jsem utíkala po schodech nahoru a přemýšlela, v kterém patře bude nejlepší se schovat. V tom se v rozhlase rozezněla zpráva, že mě hledají a osoby, které mě potkají, mě mají zadržet, v tom mi došlo, že budu muset změnit oblečení, aby mě nepoznali a tak jsem se chtěla převléct za lékaře, proto jsem utekla do jednoho prázdného pokoje. Chtěla jsem se převléct,ale v tom přišla do pokoje lékařka, která se mnou začala hovořit. V tom mi došlo, že se prozradím ,že tam do toho pokoje nepatřím, že nejsem žádný pacient a propukla jsem v paniku, že mě ty postavy najdou. V tom jsem se probudila. Děkuji moc za výklad.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code