Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:7.9.2005 08:50:21

Dobrý den přeji. Prosím o výklad následujícího snu:
Byla jsem doma a byla u mě na návštěvě sestra,najednou jsem cítila jako když se něc pálí a viděla jsem že se začíná kouřit z pračky a najednou to blikolo a objevil se plamínek.Začala jsem panikařit a vyběhla jsem na chodbu(Bydlím v paneláku v pátém patře)a chtěla jsem vzít hasící přístroj jak bývá na chodbách ale v duchu jsem si uvědomila že s ním asi nebudu umět zacházet...tak jsem začala nahlas křičet o pomoc - vím že se mi strašně zadrhával hlas...bouchala jsem na sousedy na patře a neotevřeli ani jedni.Tak jsem šla o patro níž a tam mi někdo otevřel, pak na mě ségra volala že to hoří a nehoří, přiběhla pomoc z patra pod námi a vybavuju si že pod pračkou byla pak voda, ale nevím jestli z hašení tím hasičákem nebo tím že z pračky vytekla a ještě že jsem měla v ruce starou mikinu dětskou šedivou,kterou jsem hodila na zem k té pračce a voda se do ní vsákla ...ten konec je takový chaotický...ješte si vybavuju jak jsem měla pocit, že to bylo "mnoho povyku pro nic"ale přesto jsem byla nesmírně ráda že jsme obě v pořádku
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code