Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:6.9.2005 07:47:03

Dobrý den, prosím o vyložení mých snů. Byly to jenom takové útržky. V tom prvním byl taťka, který slovně útočil na mamku a já jsem se jí zastávala, ironicky jsem mu odsekávala a divila jsem se, že po mě nějak nevyjel. V druhém snu jsem byla s přítelem v nějakém hotelu, seděli jsme u stolu a povídali si. Já jsem potom vstala a šla do jiné místnosti, která byla hodně veliká. Potkala jsem tam recepční, se kterou jsem prohodila pár slov, (usmívaly jsme se na sebe) myslím, že se jednalo o klíč od pokoje, o kterém jsem jí řekla, že už jsem ho vrátila. Naproti dveřím, kterými jsem vešla, bylo obrovské okno, které dominovalo celé místnosti. Bylo tak 5 metrů široké a nejmíň 10 metrů vysoké. Nebyly tam záclony. Dívala jsem se nahoru, kam až sahá a všimla jsem si tam nějaké jakoby stříšky. V tom snu jsem tomu ale nevěnovala větší pozornost. Přes to okno bylo vidět ven na město a zrovna pršelo. Říkala jsem si, jenom ať prší, my nezmokneme, jsme tady před tím deštěm schovaní.
Ještě by mě zajímal význam mého dalšího snu. Ten se mi zdál už hodně, hodně dávno, takže si bohužel nepamatuji detaily a nedokážu ho přesně popsat. Zdál se mi v době, kdy jsem byla v období kolem Mikuláše na pár dnech v Praze. I můj sen se odehrával v Praze. Byla jsem v nějaké místnosti, myslím, že tam někdo byl se mnou, ale to si bohužel přesně nepamatuji. Odněkud jsem vzala nebo jsem našla asi nějakou střepinu nebo co to bylo a podívala jsem se přes ní. Viděla jsem několik malých andílků.
Předem moc děkuji za výklad. smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code