Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:4.9.2005 18:11:46

Dobrý den, prosím o výklad dnešního snu.
Byla jsem v obchodě a s vozíkem projížděla kolem regálů. Už jsem ten vozík měla docela naložený a najednou se zvrhl a něco se z něj vysypalo a nadělalo to na podlaze docela svinčík, který pak musela jedna ze zaměstnankyň v tom obchodě uklízet. Pak jsem jela dál a viděla, že takových situaci, kdy se někomu převrhl vozík a vše nebo část se vysypala (většinou něco jako dortíky, nebo tak podobně, co se "připlácne" na zem a jde to dost problematicky uklízet) a ti lidé buď sami, nebo některé paní z toho obchodu, to uklízeli, přesněji utírali pracně z té podlahy. Pak tam byly nějaké dva schůdky dolu a z nich se sjíždělo, aby se pokračovalo k pokladnám. Já to docela zručně a šikovně sjela, aniž by se mi cokoli nepříjemného stalo, ale bylo dost lidí, kteří měli problémy (a tudíž i vysypané věci z vozíků) ať už nahoře před schůdkama nebo pak pod nimi. Vůbec mi není jasné, co mi to mělo říct. Předem děkuji za výklad.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code