Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:31.10.2007 11:11:14

dobrý den
dneska se mi zdálo, že jsem byla svědkem hromadné havárie na dálnici. Nějaký řidič jel v protisměru a způsobil srážku 10 aut.Byla jsem na dálničním nadjezdu v autobuse a pozorovala to.Najednou jsem se ale ocitla dole na té dálnici a bavila se s policisty a s lékaři, kteří zrovna ošetřovali toho muže co tu havárii zavinil a zjistili, že má víc než 3 promile. Pak jsem seděla na obrubníku a kousek dál byla ještě nějaká paní a mladý kluk.Takový mladý hezký policista nám řekl, že na tom obrubníku nemáme sedět, aby se nám něco nestalo a ukázal nám, kudy můžeme odejít z dálnice.Tak jsme šli takovým příkopem a došli jsme do nějaké dědiny.Tam se od nás nejspíš ten mladík odpojil, protože pak jsme se jen s tou ženou ocitly zpátky na dálnici, ale daleko od té nehody a pokračovaly jsme v cestě odstavným pruhem....
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code