Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:mar123keta@seznam.cz | Datum:31.10.2007 06:22:49

Dobrý den. dnes kolem čtvrté hodiny se mi zdál sen že jsme s přítelem pepou byli na nějaké oslavě a pepa mi zmizel.oslava zkončila a pepa nikde tak jsem šla domu a asi za půl hodiny přišel.začal se vslékat a já jsem si všimla že má obráceně trenýrky.tak jsem se ho optala jaktože je má obráceně a on se začal vymlouvat.pak jsem zněj dostala že má přítelkyni a že se hezky milovali. tak jsem se ho optala co ona má co já nemám a on mi řekl že je jiná a moc hezká.pak ona zazvonila já jsem koukala z balkonu a líbali se šli na hřiště a pak když přišel tak jsem hodně brečela a ptala jsem se ho zda chce zítra donést svačinu a on mi na to řekl že nemám za ním chodit že mu jí donese jeho nová přítelkyně a že za ním přijde. tak jsem hrozně brečela a pak jsem se spocená probudila. já tedy přítelovi věřím ale nevím co si od toho snu mám vzít. ted mě to dost trápí a nechápu jak se může přítomnost dostat do snu protože jsem se ho večer ptala zda za ním mám přijít a donést mu svačinu a on řekl ano.tak nevím co si od toho všechno mám vzít. proto jsem se obrátila na vás. mějte se hezky a moc děkuji smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code