Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:31.10.2007 06:14:20

D.den. Dnes ráno před 5.hod.jsem měla sen, ve kterém jsem se vidla ve vedlejší vesnici, kde jsem asi byla na návštěvě a na silnici jsem uviděla psa sousedu jak kňučí a nemůže se postavit na zadní,pomyslela jsem si, že jej asi srazilo auto a zavolám tedy sousedům. V tom přijela babička sousedů a odvezla jej na kole domů. Dál to pokračovalo tak, že jsem přijela i já domů, manžel něco upravoval nebo renovoval, ptala jsem se, jestli něco nepotřebuje, protože jsem chtěla vzápětí odjet,řekl, že ne .Šla jsem k autu, ale vrátila jsem se za dcerami, nevím proč a zřejmě jsem nechala auto otevřené, klíče a kabelku v něm, mobil jsem měla asi u sebe, protože když jsem chtěla odjet, auto bylo pryč i s kabelkou, peněženkou a kred. kartami a doklady. Chtěla jsem ty karty zablokovat,ale nemohla jsem rychle najít to správné číslo, ale věděla jsem, že ho tam mám, protože jsem před rokem opravdu byla okradena a kartu musela zablokovat.Navíc si ještě vybavuji,že to auto stálo před policií, ale v naší obci policie není, v tom konkrétním místě, kde jsem jej viděla, je obytný dům a dříve tam provozovali malý obchůdek a je to na opačném konci vsi. Ten sen byl pro mě tak živý, že jsem z toho psychicky úplně špatná.Navíc jen pozn.,dnes si jedu pro výpověď v práci, po 15 letech mě nahradili brigádnici. Moc Vás pozdravuji a děkuji za odpověď. Vždycky se mi váš výklad snů splnil, bohužel i ten s tou výpovědí.Viděla jste v mém okolí svini, která mi ublíží a do dvou dnů jsem dostala pís.výp.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code