Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:janurova.marketa@seznam.cz | Datum:30.10.2007 08:25:11

Dorý den,prosím o pomoc s porozumněním svého snu.
Zdálo se mi nejdříve,že v mém autě,které jsem zapomněla zamknout spal muž,bála jsem se a budila ho,najednou se objevila tvář snědého muže a řekla ať se nebojím,nechám ho spát a nejsem zlá.Pak najednou sedím v autě se svou tříletou dcerou a jedem po silnici kde je hodně rozbředlého sněhu,jedu k příbuzným.Ale pod kopcem kde oni bydlí zastavuji,klíčky nechávám v zapalování a dceru v autosedačce a jdu po silnici do kopce z kterého se začíná valit voda,brodím se a mám strach jestli se jim nic nestalo,když už konečně mokrá a špinavá dorazím a zjistím,že jsou v pořádku uvědomím si,že jsem nechala dceru v autě pod kopcem z kterého se valila voda a dostanu šílený strach,můj stýc říká že to vyřeší ať se nebojím,ale mám přesto úplně šílený strach .........a budím se.A i v reálu mám starchy sevřené srdce a je mi úzko. Děkuji Markéta smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code