Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:23.9.2007 09:23:34

Dobrý den Jarmilko,
dnes se mi zdálo,že jsem šla ke kamarádce,ale ona nebyla doma,ale řekla mi ať jdu nahoru,že hned přijde.Tak jsem k ní šla a ona tam měla spoustu takových velkých pavouků a řekla mi,že se jich nemám bát,že jsou ochočený a oni po mně lezli.Nejdříve jsem měla strach,ale když jsem zjistila,že mi neublíží tak jsem si je hladila a když přišla kamarádka domů tak jim otevřela víko od terária a oni tam šly sami a ještě mi ukázala takové barevné pavouky,ale ti byli v tom teráriu schované pod pylinami a já se jí ptala jestli jsou jedovatí,ale ona mi na to neodpověděla a když jsem šla domu tak mi dala jednoho ochočenýho pavouka domů a já pro něj hledala vhodnou krabici umělou a dělala jsem do víka díry,aby mohl dýchat.A když jsem šla od ní domů tak jsem si chtěla pohladit jednoho z jejích pavouků,ale ona vykřikla,že toho nemám hladit že kouše a taky mně kousl ale jen maličko.Ráda bych věděla co mi tento sen chce říci,ale nemám z něj špatný pocit a to mně udivuje.
Přeji krásný Boží den!Pavlína smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code