Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:23.9.2007 09:23:24

Dobré ráno Jarmilko, po delší době se mi zase něco zdálo. Sen: Bylo nás parta holek asi tak 7 až 10 přesně nevím, a viděla jsem jak padáme takovou skluzavkou, která připomíná jen železný plech do takového čtverce, který je naplněn špinavou hnědou vodou. Jedna z nás sundala něco ze sebe, myslím, že to byly kalhotky a měla nějak vajíčko - normální slepičí a to vajíčko zabalila do kalhotek a hodila ho k něteré z nás a řekla - tak se umyjeme. smajlik My jsme měly na sobě takové dlouhé červenobílé šaty všechny stejně. Nevím jak jsme se od tam dostaly, ale pak jsme šli v těch promáčených šatech po takové pěkné budově, něco jako nějaký úřad, skleněná budova. Vedli nás do nějaké místnosti, kde byly plno židlí a na nich už seděli lidé. Nás posadily trochu mimo, a jedna z nás si sedala na židli a s ní si sedl i jeden kluk, ale jen jsme se koukli, proč sedají na stejnou židli a nakonec to neřešili a seděli každý napůl židle.Byla tam jedna velká televize a měli jsme něco sledovat. Sen skončil. Nevím zda já osobně jsem byla členkou těch holek, nebo jsem byla jen pozorovatel. smajlik Děkuji za odpověď. A přeji Vám krásný den. Svatka smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code