Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:21.9.2007 21:47:05

dobrý večer, píšu po dlouhé době, protože dnešní sen mě zaujal ..
zdálo se mi, že jsem byla někde u nás doma, kam přijel táta s jeho kamarádem a jeho synem, on mě chtěl, ale já si z něj dělala pořád srandu.. pak jsem se ocitla ve městě, v podvečer a najednou jsme byli na nějaké širší cestě, která vedla pořád rovně.. tak jsem po ní šla.. bylo tam plno překážek, a ke konci byli nějaké zrůdy, které jsem musela přemoct, protože mě chtěli zabít.. leželo tam plno mrtvých a já mezi nimi utíkala, předemnou se objevovalo plno velkých překážek, přestože předtím tam žádné nebyly. najednou se tam objevil ten kluk, kteremu jsem se smala predtím.. byl najednou uplne nejkrásnější, nevím jak jsem si to uvědomila.. pomohl mi, utekli jsme jim.. na nějaké mýtině jsme čekali na autobus, obejmul mě, cítila jsem takový krásný pocity.. potom jsme spolu jeli autobusem, asi domů, seděli jsme uplně vzadu, ja u okynka, foukalo na me trošku, protože tam byla díra v té karoserii.. všichni na nás koukali a já se cítila nejkrásněji. všichni se na mě dívali, jakoby mi záviděli. pořád jsem ho držela za ruku, nebo mě k sobě mačkal.. ale i přesto všechno krásný jsem pořád cítila strach, bezmoc a pořád mi v hlavě běhalo, že se nesmím radovat, protože jestli budu, tak se mi všechno pokazí smajlik
děkuju za výklad
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code