Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:7.8.2007 23:57:34

Cauky...zdalo se mi ze sem byla nemocna v nemocnici mela sem neco s hlavou se psychikou Chodil tam za mnou nejakej starej chlap a dones mi susi fuj vubec mi to nechutnalo a po chodbe chodil nejakej chlap a pripadal mi jak slon proste mi propominal to zvire ale pritom tam nevipadal a byl to taky nejakej pacient smajlik ja si z nej delala furt prdel ze tak vypada v ty nemocnici sem uz proste zila nemala sem jinaj domov pak sem sla do zoo ale vsechno bylo ako kdybych byla nekde v americe proste v cechach se ten sen urco neodehraval a na jedny skale byly zebra a zirafy a na dalsi skalae byli lvy atd proste ty zvirata byli rozdeleny ne nejakym plotem ale skalou akazdej mel na ty skale vybeh a ja snad umela litat a litala sem nad nima a byla sem s nima i ve vybehu a pak sem byla mezi tema lvama a pripadalo mi to jako nakonci sveta sem vedela ze za tou jakoby ohradou tech lvu uz dal byli jen skaly a nic vic proste konec sveta

ten sen se mi zdal uz nekdy driv nebo tam z nej spis byli nejaky ty prvky ktery se mi zdaly uz pred par lety a zpomela sem si na to hned...DIKYYY
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code