Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:leane@email.cz | Datum:30.7.2005 20:27:20

Kdysi se mi zdával jeden sen...byla jsem hodne malá, ale zdával se mi dost často a ještě teď se někdy objeví, ale nikdy jsem nemohla přijít na jeho podstatu...
Viděla jsem to ze své podoby...jednou mě a mojeho bráchu vzala mamka za taťkou, který pracoval na nějaké stavbě...prošli jsme kolem lesa a ocitli se na prostorné louce, kde už stála dřevěná kostra a kolem ní chodilo pár chlapů s kladívky někteří bez...pak z lesa vyšel nějaký neznámý chlap, který začal řvát na mého otce, vypukla rvačka, kdy se mlátili hlava nehlava a pak ho probodnul dýkou. zavolala se záchranka a oba je odvezla do nemocnice, protože ten druhy byl docela dost pošramocený od rvačky. taťku zachránili a když už mu bylo jakž takž líp a my už za ním byli i na návštěvě...jednou v noci, si sednul na kolečkové křeslo a dojel až k pokoji toho muže. sledovala jsem ho a on mě neviděl. nakonec tiše otevřel dveře, ale před tím vytáhnul odněkud dýku, a vešel do pokoje. nikdy jsem se nedozvěděla, jestli mu něco udělal nebo ne. to už se mi nikdy nezdálo.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code