Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:29.7.2005 11:13:16

Ještě bych se chtěla zeptat na jeden, poněkud starší, sen, který se mi zdál v době, kdy jsem se dozvěděla o diamantové vodě a přemýšlela jsem, zda je to vše pravda nebo výmysl (o vlastnostech a původu té vody). Zdálo se mi, že mám tu vodu doma ve sklenici a říkám jí "jestli jsi opravdu diamantová voda, tak se staň postavou a pojď mi pomoct". Měla jsem zrovna někam odjíždět a balila jsem si věci. Zachvilku ke mě přišel "kluk" z té diamantové vody, celý průhledný, ale jinak úplně jako člověk, přesněji jako dítě. Tak jsem mu podala CD, aby ho dal do přehravače, jenže on zřejmě nevěděl co to je, tak to CD začal strkat do zdi. Tak jsem mu vysvětlila, co to je přehravač, ale jak jsem si ho představovala při tom vysvětlování jako vysouvací mechaniku u počítače, tak on zřejmě tu mou představu nějak přejal a vytvořil ji v té zdi, takže nakonc to CD přeci jen "vložil" do té zdi. Kupodivu to fungovalo i tak, takže jsme oba byli spokojeni, i když já také překvapená. Potom jsem ho nechala v tom bytě "svému osudu" a šla na parkoviště, že tedy pojedu (jak jsem měla naplánováno). Už jsem vyjížděla autem z parkoviště, když se tam objevila sestra, tak jsme se chvíli bavily, mimo jiné i o dvou zbývajících sestrách (mám ten pocit, že jsme je i nějak hodnotily, ale spíše jejich přednosti). Nakonec jsem neodjela autem, ale autobusem nebo trolejbusem (viděla jsem akorát, že stojím na zastávce a pak že už jsem uvnitř a jedu, takže nevím přesně). Prosím vás, mohla byste mi ten sen zkusit vyložit? Děkuji.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code