Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:28.7.2005 08:10:10

Dobrý den paní Jarmilo, prosím vás také o vyložení jednoho mého snu, který se mi zdál na dnešek. Byla jsem v práci a dva mí kolegové, kteří se běžně starají o firemní počítače, zrovna jeden opravovali a vyndali z něj grafickou kartu. Pak mi ji jeden z nich podal, abych ji tam tapojila zpět, že prý to umím líp (ve skutečnosti jsem jen běžný uživatel, který jen sem tam zkouší něco víc). Přijala jsem to a začla tu kartu připravovat na zapojení do počítače (zdálo se, že to bude trochu složitější, než to běžně bývá) a v tom přišel ten kolega a začal mi "radit" a povídat do toho, i když jsem to vůbec nepotřebovala (on velice rád dává najevo své "znalosti" a "zkušenosti", ale většinou vede spíš monology). Tak jsem na něj začla být "držkatá", protože mě to docela naštvalo o on mi řekl, ať toho nechám, že bych mohla přijít o místo. Já mu odpověděla, že už mám stejně výpověˇa za měsíc končím (taková je i skutečnost, ale ta výpověď je podmíněna tím, že nadále nebude práce). Ale přitom už jsem byla zas úplně v klidu, naopak jsem z toho všeho měla spíš srandu. Vůbec nevím, co by ten sen chtěl říct. Předem děkuji za vysvětlení.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code