Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:27.7.2005 14:25:38

Dobrý den. Dnes se mi zdál sen o tom, že jsme byli s manželem a ještě jednou mou kamarádkou v Americe (zřejmě za prací). Jela jsem s kamarádkou hromadnou dopravou domů, ale byla tam nějaká hodně složitá a musely jsme různě přesedat. U jedné stanice nás chytla nějaká číňanka, která to tam měla na starosti, kamarádka hned vytáhla peníze, aby ji podplatila - myslely jsme si, že jsme překročily hranici hmotnosti, ale já jí říkala ať jí nic nedává, že jsme nic neudělaly. Ta číňanka nám rozuměla, vrátila nás, protože si myslela, že na to ještě nemám věk (že jsem ještě pod zákonem), tak jsem jí řekla kolik mi je, vrátila kamarádce peníze a pustila nás. Pak na ulici před domem ke mně přišel kluk - čech, znala jsem ho od vidění. Říkal, ať jdu za manželem, že je totálně opilý (asi proto, že jsem se tak dlouho nevracela), že už 3x zvracel před domem a jestli s ním něco neudělám, že je to podzim jeho života.
Taky se mi nedávno zdálo, že lítám na koštěti - svážela jsem děti do nějakého úkrytu, protože měla přijít potopa.
Za výklady děkuji.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code