Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:kamelietka@centrum.cz | Datum:27.7.2005 09:39:11

Dobrý den,

zdálo se mi, že jsem se sestrou a jednou mojí kamarádkou na výletě na kolech, užívala jsem si přírody, a najednou si kamarádka všimne, že má na kole trochu vypuštěnou duši. Já na to, že já mám kolo v pořádku, ale když jsem ho zkontrolovala, bylo také trochu vypuštěné. Protože jsme neměly hustilku, rozhodly jsme se jet k benzince a tam kola doplnit vzduchem. Já jsem podotkla, že jsme nikdy nikdy takhle vzduch nedoplňovala, a když jsme k pumpě dojely, zjistila jsem, že tam mají malé zásobníky se vzduchem na jedno použití , tak jsem je sobě, kámošce i sestře přinesla.
Najednou jsem stála u vlaku a rozhodla jsem se jet vlakem trochu napřed. Ale vlak se zničehonic rozjel opačným směrem. Trochu jsem zazmatkovala, ale nakonec jsem si stoupla na jakousi venkovní plošinu a vychutnávala jsem si vítr ve vlasech. Všiml si mě průvodčí a asi si myslel, že jsem černý pasažér. Lekla jsem se, že jedu opačným směrem, že mám jízdenku na opačnou stranu, ale zjistila jsem, že mám lístek na cestu tam i zpátky. Cítila jsem zadostiučinění, že měl průvodčí smůlu smajlik . Zanedlouho se objevila konečná stanice, a za chvilku se vlak rozjel zpátky, takže jsem se do cílového místa přeci jen dostala.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code