Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:7.3.2007 08:42:50

Krásné ráno,paní Jarmilko. Děkuji Vám za rady a tudíž za podporu. Chtěla jsem mít konečně jasno, co ke mně cítí muž, o kt. psávám. Požádala jsem o jasnou odpověď.
Zdálo se mi, že jsme byli spolu, libali se a cítili tu krásnou souhru,ale pořád byl zamyšlený ohleně minulosti a nepodařeného vztahu. Šla jsem k babičce,kt. se pak změnila v kamarádku.Během toho probíhala od nich věštba: Má tě rád, zaskočilo ho co začal cítit,ale je příliš fixovaný na minulost a musí si to v sobě vyřešit sám. Kamarádka na konec dodala dost vážně: "vy mi lžete koťátka, vy jste se vůbec nepotkali, vy se teprv máte potkat" a pak dodala jakoby nic "nebo kecá věštěcká kniha, bře je dost strá,ale to pochybuju".
Vše mi je jasné, jen ne ten konec smajlik Každopádně jsem si v sobě udělala jasno a vstala s úsměvem. Moc Vám děkuji za výklady smajlik Hezký a sluníčkový den.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon