Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:25.2.2007 18:08:32

Dobrý večer, měla jsem 4 sny za 1 noc.
1. sla jsem do domu, kde jsem zrovna ten den spala, jela vytahem do daneho bytu, z vytahu mela divny pocit. Ale dojela jsem,v byte nasla kamarada, ktery mi podaval vysledky za prvni semestr, načež jsem mu řekla, že už to vím, že jsem to zvládla.
2. na koupališti ve špinavé vodě jsem se snažila vylovit hočičku velkou asi tak do dlaně a přitom normálně vypadající, špatný pocit jsem neměla, nakonec jsem ji našla.
3. z vody jsem vytáhla ruku a měla ji omotanou háďaty, kterých jsem se štítila, ale pak je sklepala a pochytala do lahve. Nakonec tam byl ještě velký červený had-užovka, která mi utekla, pak odněkud přilezla, tak jsem ji nastavila lahev aby hupla do ní a byl klid.
4. byla jsem u babičky, tu jsem neviděla, ale byl tam od ní dopis, který psala příteli. Jenže v tom dopise to bylo psáno jakoby mému idolu a popsaná daná situace, kdy nevím co si mám myslet, zda mě chce či ne, proč komunikuje hodně, pak zas vůbec a že jsem z toho smutná a ráda bych si o tom promluvila.Ač jsme se viděli jen 3x, takže nechápu jeho chování.
Pak si pamatuju, že jsme s nim seděli kdesi v restauraci a mluvil na mě anglicky, ale nepamatuju si co, asi jsem mu nerozumněla smajlik

Tak ted jsem to tu zahltila, takže se moc omlouvám a zároveň děkuji, nebot mi hodně pomáhá objasnění zdánlivých nesmyslů smajlik Přeji krásný večer.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon