Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:6.6.2005 07:19:58

Dobrý den, prosil bych o další výklad snu. Seděli jsme s manželkou v autě rodičů a chtěli jsme odjet, ale neuměla zařadit, tak jsem jí to musel ukázat. Najednou to bylo v mém autě a ona řekla že je unavená a jestli se o mě může optřít a položila se na mě já jsem ji obejmul a líbal na tvář a hladil i po těhotným břiše. Řekl jsem ji že ji chci zpět, ona mi řekla že budu mít vlastní děti. Já jsem ale znovu řekl, že chci jí - citil jsem z ní že by asi chtěla taky ...Najednou tam přijelo nějaké auto myslel jsem že to jsou hasiči protože vedle byl najednou velkej kouř. Tak jsem tam odtud odjejížděli, než jsme vycouvali tak jsem zjistil že to nejsou hasiči ale nějaký dělníci a stavěli staršně moc rychle než jsme vycouvali tak ta stavba vypadala jak po třech měsících. (jak už víte s manželkou se rozvádíme, je těhotná s jiným a on je zedník - možná ty dělníci)

Děkuji Vašek
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon