Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:3.12.2006 09:01:12

Dobré ráno,
Dneska se mi zdálo o tom jak jsem byla doma s rodinou. Seděla jsem s kocourem na křesle a on na kraj udělal malou hromádku... smajlik Poté sme šli jíst a já se celý oběd strachovala aby na to rodiče nepřišli... Sestra mi ale po obědě poradila abych to tam nechala ležet, že se to po čase odrolí. Tak jsem na ni dala a doufala jsem že to vyjde.
Potom sme šli já, ségra a otec někam ven a sedli sme si na nějaký křesílka (osobně nemám páru kde se tam vzali...) a skoušeli sme jak jsou agresivní nějaký psi... a bránili sme se dřevěným stolem...
Pak sme se se ségrou objevily na těch křesílkách ve městě na autobusové zastávce... mě potom z mojeho křesílka vyhodila nějaká stará protivná babka, tak jsem si sedla do křesílka k ségře po její levici.
Když jsem seděla vedle ségry tak jsme si chvíli povídaly, ale potom jsem se otočila do prava a místo ségry tam najednou seděla jedna holka od nás ze školy, kterou moc ráda nemám... byla jsem úplně udivená jak je to možný... smajlik
Jak tak sedim a koukám přijede tam bus s číslem 13 a z davu se vynoří kluk co se mi dooost líbí... přiběhne k nám a zeptá se mě (bylo mi divný že zrovna mě, když se ta holka a on spolu kamarádí) jestli nemám na půjčení 13 korun na lístek... začala jsem štrachat v kapse kde mám vždycky aspoň 30 korun v drobácích, ale nějak jsem je odtud nemohla dostat.... tak jsem mu řekla ať poběží semnou že po cestě se nějaký najdou... Běžim běžim a najednou mi ani nevim jak vypadno z kapsy všechny prachy co tam mám... ukážu na dvacku co tam leží mezi dvojkorunama, podám mu jí a řeknu mu:"na, tady je máš. co ti zbyde si nech..." usměju se na něj a on už běží k busu....
Byl to nějak silný sen, protože když jsem sevzbudila, myslela jsem si že se to opravdu stalo.... smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon