Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:christtie@seznam.cz | Datum:21.9.2006 11:01:34

dobrý den, prosím vás mohla byste mi vyložit sen který se mi zdál? šla jsem po chodníku se svou dlouholetou kamaradkou se kterou nyni bydlime v praze i s mym pritelem, najednou se kolem nas začal motat kamion a vevnitř bylo jsště jedno auto zajelo na naše sídliště tam do všeho narážel srazil me i kamarádku nic s nam nestalo jen jsem měla porouchaný telefon tak jsem chtěla zavolat záchranku protože v tom autě byl člověk ale v telefonní udce byl najednou utržený drat se sluchátkem, ten kamion se tam furt motal vydaval divné zvuky já najdednou po tom narazu na nas ořestala citit zápěstí. šla jsem ale i přes to do toho auta pomoct tomu člověku co tam byl v tom voze vevnitř toho kamionu ale když jsem přišla ke vchodu kde měl být tak kamion zmizel. přímo ten kamion nikdo neřídil , za volantem seděl řidič jen v tom druhém osobním voze uvnitř kamionu. když jsem se vzbudila myslela jsem že jsem fakt do něčeho narazila zápěstí mě bolelo jao v tom snu a navíc jsem měla slzy v očích. nevím co to mělo znamenat. děkuji za odpověď smajlik smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon