Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:helensmith@centrum.cz | Datum:8.9.2006 12:01:13

Dobrý den, dneska se mi zdál zvláštní sen a tak bych vás prosila o jeho vyložení.. Odehrával se u nás doma, kde jsem byla s nějakým klukem, měli jsme rande, myslím, že druhé. Byl starší než já a moc se mi nelíbil vzhledově, ale vím, že mě přitahoval svojí osobností.. Přešli jsme k milování a to zvláštní je, že se při tom na nás dívali moje rodiče a my nepřestali a rodiče také pořád neodcházeli. Moc dlouho to netrvalo, ale říkala jsem si, že poprvé to bude asi normální..také jsem se mu potom s něčím svěřovala, že mě něco štve a on na mě byl děsně milý a pozorný, naslouchal mi.. Pak se u nás doma obejvili z ničehonic moji dva kamarádi, kteří bydlí daleko a dělali něco na mém počítači. Chvíli jsme je s mým již přítelem (považovala sem ho za svého přítele kvůli tomu, že jsme se spolu vyspali) a pak jsem se s jedním z nich objala (byla jsem do něj celkem dlouho zamilovaná, ale kvůli dálce jsme se nedali dohromady). Ten kamarád mi pak říkal, že ten kluk se mu vůbec nelíbí a že je škaredý a snažil se mi to rozmluvit. Ale já jsem veděla, že s ním chci být. Tady sen končí. Předem díky za víklad smajlik
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon