Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email:karunka23@seznam.cz | Datum:27.8.2006 16:13:31

Dobré odpoledne, Jarmilko.Zajímaly by mě dva sny:zdálo se mi, žde jdu kolem zahrady. kde teď u kamaráda bydlí ten můj bývalý.Ten kamarád chce opékat párky a tak dává dříví na hromadu, udiví mě ale, že tam jsou hromady dvě - jednu složil on a druhou o kus dále můj bývalý - tomáš.Ten chtěl pořád opékat, ale tomáš ještě pod oknem vybíral další dřevo, že sám složí pak oheň, měl sirky.Já šla kolem a říkám, že opékačka a oni, že jo,a myslím, že mě i pozvali...

No, a pak se mi zdál další sen, že jsem byla těhotná, porodila jsem dítě, chlapečka, byl hezký, takový malý světlovlasý chlapeček, ani jsem si nepamatovala, jak moc bolel porod, najednou jsem ho již vezla ve sporťáčku a když jsem jela kolem parku, potkala jsem tu svoji bývalou kámošku s holčičkou. Ona měla dcerušku a já syna.Ten můjuž chodil, její také, ale ona ji nechala v kočárku a já ho nechala chodit se mnou za ručku a on přišel k jejímu kočárku a já té maličké také podala ruku, ale ta kamarádka mi ji hned odstrčila, ať ji nechám na pokoji a tak. Tak jsem s úsměvem odešla a myslela si své, nechápala jsem to. Dotkla jsem se a hrála jsem si s tím dítětem, ne s ní.Mohlo by se to i splnit? V kartách jsem totiž měla syna.
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon