Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:28.7.2006 10:03:51

Dobrý den,

Zdálo se mi, že jsme se přestěhovali do nějaké staré vily. Udajně zde měl přebývat duchové. Pokoj jsem měla se svou neteří, která je však jen o málo mladší než já, takže to je pro mě spíš mladší sestra. Jedly jsme a došli jsme k názoru, že si lehneme, ale nebudeme spát, že budeme čekat až se objeví ti duchové.Objevovali se ale přízraky živých. Já viděla své kamarády, jak stojí kolem mě a ona zase ty své...

Druhá část snu byla, že jsem byla se svou maminkou v kostele. Ale nedokázala jsem sedět na jednom místě. Pořád jsem si přesedávala. Uprostřed mše jsem vstala a vyběhla z kostela, protože jsem měla pocit, že se tam udusím. Venku jsem strašně těžce odychávala. Mamka vyšla ven a místo, aby se mě zeptala, co se děje, mi vynadala, co jsem si to dovolila a pak řekla, že jsem ji sklamala a odešla směrem domů. Já se vrátila dovnitř do kostela pro svou bundu. Když jsem odcházela, tak u východu seděl mrzák, který poslouchal kázání, ale, když si všiml, že odcházím, tak mi řekl, abych na něj myslela a nechala otevřené dveře. Já mu sice nerozuměla, ale i přesto jsem je nechala otevřené. Slyšela jsem, jak mi narychlo poděkoval...
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon