Forum svitluny

Hledat:
Svitluny.cz    Všechna fóra    Fórum výklad snů    Fórum povídání o lásce

Vložení nového komentáře

Reakce na příspěvek

Uživatel:Email: | Datum:3.7.2006 07:42:13

Přeju krásný den paní Jarmilko, prosím o výklad snů.
První se mi zdál v pátek, byli jsme s přítelem v lese na procházce, les vypadal mile a příjemně, jako ten, který je v mém rodišti. Šli jsme a najednou z lesa vyjeli dva jezdci va velbloudech, ani mi to nepřišlo nijak divné. Šli jsme potom kousek za nimi a tam byla ohrada a v ní byla zvířata, ale zvláštní, nikdy jsem taková neviděla, bylo tam něco jako vlk, ale takový ten z pohádky o karkulce a několik dalších podivných zvířat. Pamatuju si, že ve mně ale nevzbuzovali strach.
Další sen se mi zdál v sobotu, byly jsme s kamarádkou na nějaké akci, byl tam veterinář, čekali jsem ve frontě až na nás přijde řada, ale žádné zvíře jsme sebou neměly, pamatuju se, že se mě ptal, jaké zvíře bych chtěla, chtěla jsem kočičku a on se ptal, jestli chci s ocasem nebo bez

smajlik , chtěla jsem s ocasem, přinesl mi krásně mourovanou a potom jsem ještě vyplňovala nějaký dotazník a tam jsem psala, že bych ještě chtěla sehnat pejska, belgického ovčáka. Pamatuju se, že okolo stáli koně a byla tam hromada hnoje.
Ve včerejším snu u nás byli přítelovi rodiče, něco přivezli v tašce, ale nevím už co. Oni byli nahoře v patře a já se v přízemí koukala na televizi, odjížděli pozdě večer a já jsem jim vracela tu tašku, a oni říkali něco o dědictví, ale podrobnosti si nepamatuju.
Děkuju moc za výklad
Vložení nového příspěvku

smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

code

© Rejtmon